tel. 721 726 349

Služby pro domácnosti

Servis počítačů a další služby

Pomůžu pokud se počítač pokazí, nefunguje správně, je zavirovaný,...

V případě potřeby pomohu s výběrem nového počítače včetně prvního nastavení a doladění tak, aby jste jej mohli začít naplno používat.

Zkontroluji a poradím s výběrem programů do počítače, provedu jejich instalaci. Poradím a zprovozním vhodné internetové služby, jako jsou sdílené kalendáře, cloudové služby a další. Důležité je to, aby jste se mohli věnovat zábavě či práci bez starostí. (více →)

Webové stránky

Webové stránky nemusí mít jen firma. Mnoho z Vás má zajímavé koníčky a aktivity, se kterými se může podělit s přáteli či dalšími lidmi. Dnes je možné na internetu velmi jednoduše prezentovat výsledky Vašich aktivit. (více →)

Vzdělávání

Mnohdy jde jen o odpovědi na Vaše dotazy, jindy to může být individuální školení či průběžné poradenství. Někdy budete potřebovat nové znalosti pro získání nové práce nebo s novou zkušeností se Vám stávající práce bude provádět jednodušeji. Mnohdy totiž stačí dobrá rada a už se nebudete u počítačů tolik trápit. (více →)

QRcode Jiří Pytela

Jiří Pytela

721 726 349, jiri@pytela.cz, www.pytela.cz.


Správa počítačů a sítí

Správa zahrnuje správu počítačů, routerů, serverů, kabeláže, ale i logické uspořádání zařízení a služeb na síti i v počítači.
Rychlá pomoc

Webdesign

Weby navrhuji vždy individuálně šité na míru potřebám zákazníka. Realizuji jak jednoduché stránky pro drobné živnostníky, tak webové řešení pro firmy.

Školení

Školení je jen jednou z forem vzdělávání. Provádím školení, konzultace, individuální poradenství. Vzdělávací aktivity jsou vhodné pro skupiny i jednotlivce.