tel. 721 726 349

Naučte se něco nového

Sebevzdělávání

Sebevzdělávání je velmi zajímavý způsob naučit se něco nového. Většinu času sami zkoušíte a učíte se a mnoho věcí se naučíte. Je ale dobré občas výsledky své práce a dalšího směrování zkonzultovat.

Velká výhoda je v tom, že neplatíce celé kurzy a soustředíte se jen na svou oblast. Díky konzultacím neztrácíte čas ve slepých uličkách, takže se zdokonalujete rychleji a efektivněji.

Tento způsob vzdělávání má význam pro ty, kteří mají čas, disciplínu a chuť něco objevovat. Konzultace jsou pro ně důležitým záchytným bodem.

Kurzy

Pokud je pro Vás samostudium náročné, využijte skupinové školení a kurzy. Nabídka kurzů je široká. Některé kurzy přímo lektoruji, u jiných Vám pomohu se správným výběrem.

Vzdělávání obecně

Proč se vzdělávat? Někdo se chce zdokonalit, zvýšit si sebevědomí, naučit se novým dovednostem. Někdo potřebuje uspět při pracovním pohovoru a jiný si zase chce práci udržet. Vzdělávat jakoukoliv formou je vždy přínosem. Jen vhodná forma vzdělávání může přínosy výrazně zvýšit.

Vzděláváme se všichni, tak v tom nebuďte sami.

QRcode Jiří Pytela

Jiří Pytela

721 726 349, jiri@pytela.cz, www.pytela.cz.


Správa počítačů a sítí

Správa zahrnuje správu počítačů, routerů, serverů, kabeláže, ale i logické uspořádání zařízení a služeb na síti i v počítači.
Rychlá pomoc

Webdesign

Weby navrhuji vždy individuálně šité na míru potřebám zákazníka. Realizuji jak jednoduché stránky pro drobné živnostníky, tak webové řešení pro firmy.

Školení

Školení je jen jednou z forem vzdělávání. Provádím školení, konzultace, individuální poradenství. Vzdělávací aktivity jsou vhodné pro skupiny i jednotlivce.