tel. 721 726 349

Webdesign a grafika

Webdesign

Tvořím nebo zajišťuji webové stránky, které plní ten účel, pro který jsou vytvořené. Ač to zní směšně jednoduše, mnohé stránky takové nejsou. Někdy je to zisk, jindy například podpora dobrého jména,.. Každá webová stránka je zpracovávána individuálně podle potřeb zákazníka. Tvorbu stránek předchází poctivá příprava a konzultace tak, aby stránky plnily to, co je od funkčních stránek potřeba.

Vytvoření webových stránek není náklad, ale investice. Správné internetové stránky Vám náklady na tvorbu několikrát vrátí.

Varianty webových stránek

Ekonomická varianta stránek

Cena tvorby neurčuje kvalitu práce na stránkách, ale její množství. Potřebujete-li poradit a pomoci s postupem, jak za co nejméně peněz s pomocí dostupných nástrojů realizovat funkční internetové stránky, zavolejte.

Tato varianta je vhodná pro malé lokální živnostníky a firmy, pro které nejsou internetové stránky hlavním zdrojem zákazníků. Proč tedy neušetřit, získat funkční stránky a přitom nevypadat, že jste ušetřili.

Často jde o využití serverů zdarma nebo statické stránky, ale s tím, že nedělají ostudu. Není totiž podstatné jaký systém webu využijete, ale to, že stránky jsou sladěné, přehledné a přinášejí efekt.

Dle rozsahu prací se cena pohybuje kolem 2.000,- Kč až 8.000,- Kč.

Lékárna Dubňany Mateřská škola II, Ke Koupališti, Dubňany Body studio Vyškov Hodinový manžel Svět klavírů

Pro informace mě kontaktujte.

Internetové stránky standardní

Pro tvorbu každých internetových stránek vyžaduji vzájemnou spolupráci, protože jen tak vzniknou webové stránky šité na míru zákazníkovi a jen takové stránky budou fungovat tak, jak se od nich očekává, tj. budou investicí.

Je potřeba společně převzít identitu firmy, najít silné i slabé stránky, případně odhadnout budoucí vývoj. Toto bez znalosti zákazníka díky vzájemným konzultacím není možné.

Chcete-li ty nejlepší stránky, musíte do nich sami to nejlepší z Vás vložit.

Dle rozsahu prací se cena pohybuje od 9.000,- Kč, optimálně kolem 15.000,- Kč, dle složitosti i více.

Základní škola Svatobořice Mistřín Autoservis Jestřáb Wendy cukrářství Personální agentura Masivní podlahy

Co získáte zavoláním?

  • Konzultaci pro správné určení rozsahu a souvisejících aktivit.
  • Zachování či vytvoření identity na internetu tak, aby jste nesplynuli s davem.
  • Kompletní zajištění prací na stránkách včetně vedení v oblastech, které si budete chtít zajistit sami.
  • Podporu pro další aktivity.
  • Plán dalšího rozvoje stránek. Vytvořením stránek totiž práce nekončí.

Zdá se Vám moc úkolů pro Vás. Ano, ale bez spolupráce a snahy ze stránek získat to nejlepší vznikne "polodílo". Já jsem tu od toho, abych Vám pomohl vytvořit dílo celé.

Pro hosting využívám služeb společnosti WEDOS, která má velmi dobrý poměr cena/výkon.

QRcode Jiří Pytela

Jiří Pytela

721 726 349, jiri@pytela.cz, www.pytela.cz.


Správa počítačů a sítí

Správa zahrnuje správu počítačů, routerů, serverů, kabeláže, ale i logické uspořádání zařízení a služeb na síti i v počítači.
Rychlá pomoc

Webdesign

Weby navrhuji vždy individuálně šité na míru potřebám zákazníka. Realizuji jak jednoduché stránky pro drobné živnostníky, tak webové řešení pro firmy.

Školení

Školení je jen jednou z forem vzdělávání. Provádím školení, konzultace, individuální poradenství. Vzdělávací aktivity jsou vhodné pro skupiny i jednotlivce.